O nás

Jsme parta profíků, kteří vyrábí perfektní dubové desky pro náročné. Naše desky jsou vždy hezké, dobře poskládané a výhradně z českého, dobře vysušeného dřeva s prestižní certifikací FSC100%.

Pro koncové zákazníky vyrábíme hotové stolové desky včetně nátěru, pro truhláře nabízíme výrobu surových spárovek k dalšímu zpracování.

Nový projekt (3)

Jak to začalo?

Dost nenápadně. Už roky vyrábíme špičkový industriální nábytek pod značkou Technovo kde spojujeme to nejlepší z kovu a masivního dubu. Nejprve jsme dělali jenom kov. Po čase jsme přidali práci s masivním dřevem a tam jsme narazili do reálného stavu truhlařiny v Čechách.

Sehnat něco opravdu dobrého byl skoro nadlidský úkon – setkávali jsme se s neustálým šmelením v kvalitě, nesmyslnými termíny (8-12 týdnů+) a stovkami důvodů proč něco nejde. Byla to bolest. Po pár letech tohohle martýria nám prostě došla trpělivost. Nakoupili jsme si vybavení, načetli teorii a teď si stolové desky děláme sakumprásk sami a přesně podle našich představ – extra široké lamely, perfektně vysušené dřevo z certifikovaných českých lesů a pečlivý ruční finiš.

Nový projekt (35)