O nás

Jsme malá truhlárna kousek za Prahou a vyrábíme perfektní dubové desky pro náročné. Zaměřujeme se na dubové stolové desky, schodnice, dubová dvířka a podobné nábytkové prvky.

Dubové fošny na výrobu spárovky

Co nás odlišuje od ostatních je naše úzká specializace na stolové desky, které vyrábíme výhradně z českého, dobře vysušeného dřeva s prestižní certifikací udržitelnosti 100% FSC.

Zakládáme si na tom, aby každá deska byla nejenom hezká na pohled, ale také dobře řemeslně složená a s poctivým ručním finišem. U nás děláme prémiovou kvalitu z toho nejlepšího dříví, jaké se dá sehnat.

Hoblování dubové spárovky na FORMAT4 DUAL51
Hoblování
Lepení

Desky děláme na zakázku. Pokud se vám líbí naše práce, pošlete nám poptávku a my se vám ozveme s cenou a termínem dodání.

Čištění suků u dubové desky
Broušení
Nátěr dubové desky

Jak to začalo?

Dost nenápadně. Už roky vyrábíme špičkový industriální nábytek pod značkou RichardBOLD kde spojujeme to nejlepší z kovu a masivního dubu. Nejprve jsme dělali jenom kov. Po čase jsme přidali práci s masivním dřevem. Tam jsme ale narazili do reálného stavu masivní truhlařiny v Čechách.

Sehnat něco opravdu dobrého byl skoro nadlidský úkon. Setkávali jsme se s neustálým šmelením v kvalitě, nesmyslnými termíny a stovkami důvodů proč něco nejde. Byla to bolest. Po pár letech tohohle martýria nám prostě došla trpělivost. Nakoupili jsme vybavení. Načetli teorii. A teď si ti děláme celé sami a přesně tak, jak se nám to líbí – extra široké lamely, perfektně vysušené dřevo z certifikovaných českých lesů a pečlivý ruční finiš.

Sukatá dubová spárovka