Kulatá stolová deska s vůní lesa

Čtyři centimetry silná stolová deska z prémiového dubového dřeva (FSC 100%), hezky sukatou kresbou a pečlivým ručním dokončením.

Kulatá dubová deska
Kulatá dubová deska

S hezkou přírodní kresbou

U každé desky hledáme oku lahodící kompozici suků a jedinečné dubové kresby, která do vašeho domu vnese tu pravou energii lesa. Deska je natřená dvěma nátěry přírodního oleje, který ji nejenom skvěle chrání, ale také ji dodává neopakovatelně hebký dojem.

Natírání masivní dubové desky přírodním voskovým olejem
Nový projekt (33)

Pro budoucnost, šetrně k přírodě

Stolové desky vyrábíme pouze z toho nejlepšího dubového dřeva, které vyrostlo od semínka v českých udržitelně obhospodařovaných lesích s prestižní certifikací FSC 100%.

DSC03947

Prémiové ruční zpracování

Načerpejte energii lesa z dubové desky od těch nejlepších řemeslníků. Nechte se inspirovat hladce vyladěnými detaily, citlivě vytmelenými suky a majestátní krásou dubového masivu.

Řezání fošen pro dubovou spárovku ruční pilou Festool
Čištění suků u dubové desky
Frézování kulaté dubové desky

Než nakoupíte

Výběr desky na váš vysněný stůl může být dlouhý a náročný proces plný otázek. Abychom vám to trochu ulehčili, tak jsme pro vás připravili odpovědi na ty nejčastější z nich, které k nákupu nové desky prostě patří.

Ano. Desky vyrábíme na zakázku s možností změny délky, šířky i tloušťky. Pro přesnou cenu nám stačí napsat email s rozměry.

Ano, možné to je. V základu nabízíme možnost volby mezi těmito odstíny (stačí nám to napsat u pokladny do poznámky, cena je stejná).

Pokud byste chtěli jiný, tak nám napište a my vám pošleme návrh ceny.

   

   

Ano, stačí nám to napsat do poznámky při objednávce, nebo poslat poptávku emailem.

Ano, umíme vyřezat různé průchodky, otvory na dřez, odfrézovat kraje desky apod. Pro přesnou cenu nám napište email se zadáním.

Dřevo bereme výhradně z řádně certifikovaných, českých a slovenských lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem, podle standardu 100% FSC.

Desky lepíme voděodolným lepidlem třídy D4 na speciálně upraveném stole. 

Deska je natřená dvěma vrstvami odolného voskového oleje, který ji skvěle chrání a dodává jí neopakovatelně hebký dojem.

Přírodní voskový olej se skládá ze směsi lněných, slunečnicových a sójových olejů. Olejová část nátěru proniká hluboko do buněk dřeva a tím ho chrání zevnitř. Vosková část zůstává na povrchu dřeva, kde ho chrání proti běžnému znečištění a zároveň mu umožňuje volně dýchat a reagovat na své prostředí.

Suky a trhliny tmelíme dvousložkových tmelem s přídavkem dřevní moučky (=prachu). Tmavá místa tmelíne do černa, světlá místa do světla.

Nedáváme, protože to je podle nás u dobře složených desek zbytečné. Desky se kroutí kvůli špatně vysušenému, nebo lajdácky poskládanému dříví. U nás si důkladně hlídáme obojí a díky tomu je riziko zkroucení, nebo vlnitosti desek minimální. 

Pokud nechcete nechávat nic náhodě, pak si pod desku kupte bytelnou kovovou podnož, která ji podepře v celé ploše a máte po starostech.

Bankovním převodem. Po dokončení objednávky vám pošleme fakturu na plnou částku a po její úhradě dáme desku do výroby. 

Jakmile objednáte, nemusíte se o nic starat. Desku vyrobíme, ekologicky zabalíme a pošleme k vám. Než ji předáme dopravci, tak vám zavoláme a domluvíme se na termínu závozu.

Doprava zdarma je k prvním dveřím a platí pro celou ČR. Pokud jste od nás cirka do 50km, tak vám desku přivezeme, vyneseme a předáme osobně. 

Aktuální doba výroby je uvedená vždy dole u objednávky.

Desky pro vás vyrábíme ručně na zakázku a je tedy možné, že se termín výroby může změnit v závislosti na aktuálním vytížení, nebo dostupnosti materiálů. O jakýchkoli změnách oproti původnímu odhadu vás budeme dopředu informovat.

Běžné nečistoty stačí normálně setřít utěrkou. Pokud chcete, aby vám deska vydržela dlouho jako nová, ošetřete ji alespoň jednou do měsíce Osmo čističem. 

Vyberte si desku pro stůl svých snů

Stačí pár kliknutí a za pár týdnů je u vás

  • 90 x 90 cm
  • 100 x 100 cm
  • 120 x 120 cm
  • 130 x 130 cm
  • 140 x 140 cm
  • 150 x 150 cm
  • 160 x 160 cm
  • 180 x 180 cm
  • 190 x 190 cm

Aktuální doba dodání je 3 až 6 týdnů
Doprava zdarma